Eklektik 2020 - kategorie B

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.KLOSOVÁ Sofie745545243463435542472
2.PAVLÍK Jaromír845445343453445453574
3.SVOJANOVSKÝ Jindřich345445343553445553475
3.PIČMAN Pavel445536243452555454475
3.SLOVÁKOVÁ Jitka545444443563446443475
3.VRUBEL Aleš746544343453446552475
3.BAUDIS Jiří947435243463445453575
8.TOMANEC Michal256654363542444453477
8.POLZER Jiří345456353453445554377
8.PÁRAL Miroslav545545353563536443477
11.KLAPKA Vojtěch535556353463446543478
12.SOVOVÁ Karolína355535464564455533481
12.DUBSKÝ Martin555555353555546443481
14.MACHÁČKOVÁ Jitka347455243564546643582
14.MOŠA Josef445555354453556454582
16.SVÁTEK Jan255646444553555454483
16.Vidomus Aleš256455344464646643483
16.LÁTALOVÁ Vlasta246555444553455564483
19.SEDLÁŘ Matouš266545443463646464484
19.NOVOTŇÁK Radek246654353464545456584
19.ZÁHUMENSKÝ Libor356556454454446443684
22.BUKOVSKÝ Petr157555354453456463685
22.DALÍK Jaromír356545244673546554585
22.HŘEBÍČEK Ota347544554564546453585
22.SOVA Daniel346556353562556554585
26.KNOLL Eduard168745343552465553686
26.BAUDISOVÁ Radka556664452573456553586
28.DOBŠÍK Libor155565463474445654587
28.CAPKA Jan247345364574546554687
28.ŠIMEK Jaroslav266455345563566554487
31.PAPE Roman146555454554556555588
31.BORTL Tomáš155456455555456356588
31.ŠTĚPANÍK Zbyněk157455455554555554588
31.POSPÍŠIL Michael257455434663447754588
31.MACHÁČEK Jiří256566453563546464588
36.SEKOT René157555354755445654589
36.KLIMEŠ Zdeněk145555545483666554489
36.HALOUSKA Ladislav136655455754556454589
36.HAVRLANT David147455473454646474689
36.MACHÁČKOVÁ Jana257556352664547653589
41.NESVADBA Vlastimil146565363555666553690
41.BARTOŠOVÁ Sandra157445473553676654490
41.BEJDÁK Jaroslav166555554663656454490
41.PEJŘIMOVSKÝ Jan256545365664557554490
41.SUDICKÝ Ferdinand347655454553655655590
46.KLEN Martin157556455773554654492
46.KLOS Martin456566553464465655692
48.MELECKÁ Jana166557473544466563793
48.NASADIL Petr146768354573555455693
50.ODSTRČILÍK Jaroslav147777552672646454694
50.SEDLÁŘ Marek157667563673547454494
50.KAŠTIL Michal167466455564445764694
50.ŠTOURAČ Dominik146556575563556474694
54.HUŇKA Patrik157445376584556854596
54.TESAŘÍKOVÁ Nikol156657553664776554496
54.VÍTEK Petr168655454654845564696
54.KRÝSLOVÁ Andrea286756354574556754496
54.POLZEROVÁ Zdenka367566463574557654596
59.GRZEGORZ Marian167555474554886554497
59.SKARPÍŠEK Daniel256555565665655575597
61.KUCHÁR Štefan167456555674657655498
61.JÍLEK Zdeněk156566757554676454598
61.POSPÍŠILOVÁ Blanka267657364483556774598
64.HRONEK Pavel159657456564765553699
64.ŠÍMA Václav177757364666645474599
64.ŘÍKOVSKÝ Aleš257767553764756653599
67.ŠÍMA VÁCLAV1956564567945765434100
68.VOKOUN Lukáš1777655548646583735101
68.SOVÁK František1577564565744776655101
68.MYNÁŘ Pavel1679465455727646576101
68.MUCHA Lubomír1577765654637574647101
72.WIEDERMANN František1575674656765675546102
72.STACH Jiří1695873646636675636102
74.HALOUSKA Tomáš1558775536647866546103
74.MROČEK Petr1885563457649455856103
74.ŠTĚNIČKA František1676574647836566665103
77.KUBÍK Richard1595954774845756545104
77.ŠVUB Jiří1567665655746585657104
79.AMBROŽ Jiří14686103668734675736105
79.KASTNER Jan1784655565558874656105
79.HOLLY David1687554565856496655105
82.ŠIMŮNEK Petr1675674844837887555107
82.MATUŠ Tomáš1795693557634676667107
84.HUŇKA Jiří15856835611644575965108
85.NĚMEC Petr1576576769748666545109
85.MÍČEK Pavel1585697746646666657109
87.KOPECKÁ Karla1789874755745577646111
88.MIKULECKÝ Martin1998785644756666657114
88.SCHWARZ Reinhard1777566866838588646114
90.POSPÍŠIL Petr1495674975768569945115
91.POSPÍŠILOVÁ Anna16107784437876976656116
92.KOJECKÁ Kateřina14105686947847698665118
93.BORTL Dušan15119584766748695748119
94.BAKA Maroš1995676658949796766124
95.SÖHNEL Zdeněk18868978969451087665129
96.SKALKA Roman1799785878938779975132


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALHAR Daniel177758357565698756
CAHOVÁ Hana1888994981066688857
DANĚK Libor166575465645566546
DOSTÁL Radek149695375938576676
GRAF Pavel146554373644455545
HAVLENA Stanislav1578555865667845
HAVLENOVÁ Helena1686646481066577746
HERGOTT Stanislav176666575565686656
HŘEBÍČKOVÁ Darina3810776466836586748
JINDÁČEK Milan365564656736474646
KETTNER Martin147557367554556656
LENFELD Lukáš157877774686667648
LINDNER Luděk444645343453444545
MAJOR Martin1610795846799687736
MAREK Ondřej17775556667576674
MARŠÁLEK Jiří17788788767676657
MLČOCH Jiří155645364854866745
MOHAMMAD Adam188776685675468797
OČADLÍK Miroslav15856775464566534
SACHR Jiří16754777484675646
SOVOVÁ Marie196784656847987866
SÖHNEL Jan1686894967104658845
TOPOLÁŘOVÁ Eva166774477566748
VANÍČKOVÁ Hana11671079107107857
Vidomus Michal1645443654465566
Vidomusová Dana25667486684657837
ZAVADIL Dominik16105665971075876786
ZBOŘILOVÁ Zuzana19876728105789755
ZUKAL Zdenek158776576535566645
ŠNOBLOVÁ Markéta188995786857698655
ŠTĚRBÁČEK Ondřej15657456726796645



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
14.7.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
12.7.2020HANÁCKÝ PRÁZDNINOVÝ TURNAJOlomouc 2020B
12.7.2020HANÁCKÝ PRÁZDNINOVÝ TURNAJOlomouc 2020C
7.7.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
5.7.2020OLOMOUC CHALLENGEOlomouc 2020C
5.7.2020OLOMOUC CHALLENGEOlomouc 2020B
4.7.2020SUMMER CUP S GRILOVÁNÍM PO HŘE - CANNON v 9:00Olomouc 2020B
4.7.2020SUMMER CUP S GRILOVÁNÍM PO HŘE - CANNON v 9:00Olomouc 2020C
30.6.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
23.6.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
20.6.2020OLOMOUCKÁ VÝZVA s GRILOVÁNÍM PO HŘE - cannon v 9:00Olomouc 2020C
20.6.2020OLOMOUCKÁ VÝZVA s GRILOVÁNÍM PO HŘE - cannon v 9:00Olomouc 2020B
16.6.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
9.6.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
2.6.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54
31.5.2020KVĚTNOVÝ STABLEFORDOlomouc 2020B
31.5.2020KVĚTNOVÝ STABLEFORDOlomouc 2020C
26.5.2020HENDIKEPOVÉ ÚTERÝ Olomouc 2020B - HCP 11,5 - 54



xx